Godziny otwarcia: pon-pt: 8:30-18:00 | sob: 9:30-14:00

logo autogama
O nas
Jesteśmy rodzinną firmą z ponad 25 letnim doświadczeniem. Przedmiotem działalności jest sprzedaż hurtowa, detaliczna, import i export części do samochodów osobowych i dostawczych. Nasza oferta handlowa skierowana jest do klientów z całej Polski jak i odbiorców z Unii Europejskiej i Europy Wschodniej. Oferujemy pełen asortyment części do wszystkich samochodów. Posiadamy szeroki wachlarz produktów: od renomowanych zagranicznych marek, po sprawdzone, ekonomiczne rozwiązania. Od początku stawialiśmy sobie wysokie cele. Jako pierwsi wprowadziliśmy na Polski rynek części takich producentów jak PUROLATOR (pierwsze na świecie filtry), MINTEX (układy hamulcowe), INTERMOTOR (części elektryczne).
DLACZEGO MY?
Naszym celem jest fachowa porada oraz pomoc w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań. Kładziemy szczególny nacisk na poprawny dobór części. Obsługę klienta opieramy na ponad 20 letnim doświadczeniu w branży oraz wykorzystaniu najnowszych programów (np. wyszukiwanie po VIN). Ciągle analizujemy rynek, co gwarantuje niskie, konkurencyjne ceny. Wierzymy, że sukces każdej firmy powinien iść w parze, a wręcz wynikać z zadowolenia klienta. Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami, nastawioną na rozwój poprzez rzetelną obsługę klienta i atrakcyjną ofertę.
SPRZĘGŁO I KOŁO DWUMASOWE:
W naszej ofercie szczególną uwagę poświęcamy tematyce sprzęgieł oraz kół dwumasowych. Jeszcze w latach dziewięćdziesiątych importowaliśmy produkty firmy LUK. Obecnie poszerzyliśmy ofertę na sprzęgła takich producentów jak SACHS, VALEO czy AISIN. Sprzęgła jak i pozostałe elementy dobieramy szukając po nr nadwozia (VIN) - 100% poprawność doboru. Gwarantujemy oryginalność wszystkich podzespołów. Sprzedajemy wyłącznie części nowe, zawsze w oryginalnym opakowaniu producenta. Wszystkie produkty pochodzą z oficjalnej dystrybucji lub bezpośrednio od producenta. Dla klientów, którzy szukają alternatywnych a zarazem sprawdzonych rozwiązań, wprowadziliśmy do sprzedaży zestawy sprzęgła ze sztywnym kołem (VALEO, STATIM, MG).